See on DoIT logo
Firma tutvustus Kliendid meist Workflow Kontakt ja tagasiside

Oleme oma nime väärilised!

Keskendusime alguses vaid kodulehtede disainile ja programmeerimisele. Natukene sai ka trükireklaami tehtud :) Nimevalikul lähtusime eelkõige soovist saavutada kvaliteetne ja töötav tulemus võimalikult lühikese ajaga. Aastatega on hobist saanud tõsine töö - oleme kasvanud ning täna katab meie teenuste nimekiri umbes 10 erinevat valdkonda!

DoIT ei lobise niisama

Eesti veebimaastikul tegutseb väga palju andekaid suuremaid ja väiksemaid loovaid kollektiive. Meie oleme väikesed, kuid tegijad! Oleme oma nishi leidnud - me ei pürgi turuliidriks, kuid teame, mida tahame ning oleme juba täna arvestatav faktor väiksemate ja suuremate veebipõhiste erilahenduste loomisel. Me ei soovi oma klientide silmis jätta muljet kõikvõimsast veebiagentuurist, kuid meie eesmärgid on alati olnud väga kõrged ning nende saavutamise nimel töötame iga päev!

Mida DoIT kohta räägitakse

Koostöö DoiT-ga oli igati professionaalne ja ka väga väga kiire, mis oli väga heaks üllatuseks! Samuti kiidaksime paindlikkust ning häid ideid. Jäime koostööga väga rahule!

Annika Eesmaa, Turundus- ja liikmesuhete projektijuht, Eesti Kaubandus-Tööstuskoda

Tänud DoiT-le areneva kodulehe eest! Sest ega päris alul ei teadnudki, mida tahta.

Jüri Käosaar, pliiatsikoguja

Oleme DoIT-i poolt tehtud koduleheküljega väga rahul! Koostöö on olnud sujuv ja reeglina oleme saanud vastused oma küsimustele

Kätlin Loopere, Apartment.ee

Koostöös DoIT-iga saime endale kodulehe, millega oleme ise tõeliselt rahul ja mille kohta oleme esimese 2 nädalaga oma klientidelt väga palju positiivset tagasisidet saanud.

Kadriann Randmer, Sales Manager, Ülemiste Hotell ****

Aitäh DoIT, olime juba mõnda aega otsinud endale oma "patsiga itimeest", kes teeks meile laheda koduka. Saimegi DoIT-i ning vähe sellest, saime ka oma asja tundvate inimeste tõelist tuge tunda mitte ainult tööpäevadel, vaid ka nädalavahetustel ja kl 3 öösel!!! Kõike kaunist uuel aastal ja jätkuvat professionaalset uudishimu ning meeldivat koostöö jätku!.

Dr Anu Hedman, Eesti Hüpertensiooni Ühingu president

Hindame koostööd firmaga DoIT 10 punkti vääriliseks. Tänu DoIT-le lahenes meie mõte uuendada Mustri kodulehte väga kiirelt, tegusalt ja mugavalt. Hindame kõrgelt just kiirust ja koostöövalmidust. Kõik tööd sujusid punkti-ja minutipealt. Tore oli, et pakuti meile erinevaid kreatiivseid lahendusi, ning muudatused viidi ellu nii, nagu lubati. Julgen soovitada, sest ise oleme nende loodud kodulehega väga rahul.

Riin, Skandi Sisustus OÜ

Kodulehega olen üldiselt praegu väga rahul - külastajaid tundub olevat piisavalt. Eelmisel aastal tehti Eesti Päevalehe poolt uuring Eesti omavalitsuste kodulehtede kvaliteedi kohta ning seal märgiti Rannu vald ära eelkõige oma valla tutvustamise ja turismivõimaluste eksponeerimise seisukohalt.

Uno Rootsmaa, Rannu vallavanem

Koostöö firmaga DoIT oli sujuv, meeldiv ning usaldusväärne. Hea, et kogu vajaliku infovahetuse sai korda ajada meili teel. Kodulehe tegemisel arvestati meie soove ja tingimusi. Kodulehe välimus ja kujundus on DoIT-i meeskonna looming. Oleme sellega väga rahul ning saanud positiivset tagasisidet ka lapsevanematelt. Eriti oluline on lehe loogiline liigendus ning info kiire leidmise võimalus. Mitte vähem tähtis ka info ülespanemise ning haldamise lihtsus. Täname DoIT meeskonda ning julgeme ka teistele soovitada.

Viivika Roostar, Rakvere lasteaed Triin, juhataja asetäitja

Meie Facebooki leht