See on DoIT logo
Uued teenused Disain ja animatsioon Programmeerimine Sisuhaldustarkvara 3D Tõlketööd

Disain ja animatsioon

DoIT-i meeskond tegeleb igapäevaselt põhiliselt kahel rindel

Kodulehti luues läheneme asjale väga inimlikult

Umbes niimoodi see asi käib

Usaldage oma kodulehe haldamine meie kätesse ja te võite kindlad olla, et see jääb aastateks sama ilusaks. Me hoolitseme ka selle eest, et teie kodulehe sisu oleks otsimootoritele maksimaalselt nähtav ning pildimaterjal oleks optimeeritud kõige paremale laadimiskiirusele.

See on nimekiri meie kompetentsi kuuluvast

Programmeerimine ja sisuhaldustarkvara

Tutvu kindlasti meie uuenenud sisuhaldustarkvaraga! 2011 aasta alguses läbis see täieliku uuenduskuuri. CMS sai varasemast uhkema ja dünaamilisema kasutajaliidese, optimeeritud koodikeele ning on kasutajale lihtsamast lihtsam.

Reeglina oleme kodulehe disainile lisaks teostanud ka enamuse meie käe all valminud kodulehtede ning veebipõhiste süsteemide tehnilise poole. Lihtsamate sõnadega öeldes tegeleme ka igasuguse programmeerimisega ning andmebaasilahenduste väljatöötamisega.

Kõige meelsamini optimeerime kodulehtede koodi ja sisu erinevate otsingumootorite jaoks (Google ja uus Neti.ee). Enamus meie teostatud kodulehti on seotud ka ülipopulaarse ning võimsa Google Analytics statistika-mootoriga, mis võimaldab teil (vajadusel ka meil) jälgida kõike, mis teie kodulehel toimub. Google Analyticsiga kogutud informatsiooni abil on võimalik teha järeldusi, kuidas kodulehte veelgi paremini teie kasuks tööle panna!

Täpsema ülevaate meie kodulehe standardpaketi, aga ka sisuhaldustarkvara võimalustest ja lisavõimalustest saad siis, kui klikkad meie kodulehe jaluses asuvale Hinnapäringu lingile.

Teostame järgmisi tehnilisi töid

3D pildid ja 3D animatsioonid

Siin on valik meie kompetentsi kuuluvast

Meie töövahendiks on Autodesk 3D Studio Max. Oleme võimelised töötama ka teie saadetud CAD või muude vektorgraafika failidega. Failide formaadi kohta saad täpsemat informatsiooni e-maili aadressilt tugi@doit.ee

Kodulehe tõlkimine

Vajadus taolise teenuse järele kasvas 2009 aasta alguses üha suuremaks, kuna tegelesime järjest rohkem projektidega, mille sõnum pidi arusaadav olema ka rahvusvahelisele publikule. Lisaks kodulehtedele tõlgime ka trükiseid.

Saada meile oma tekst *.doc (Microsoft Word) failina ja meie omakorda saadame sulle päeva jooksul hinnapakkumise. Juhul, kui soovid saada hinnapakkumist enne tekstifaili meile näitamist, siis piisab, kui ütled umbkaudse dokumendis sisalduva ridade või sõnade hulga.

Tekste tõlgime järgmistesse keeltesse

Meie Facebooki leht