See on DoIT logo
Interjööri renderdus Eksterjööri renderdus 3D korruseplaanid 3D animatsioonid Toodete 3D renderdus

3D visualiseerimine

3D interjöör

Siseruumide modelleerimine ja visualiseerimine on aeganõudev, kuid tänu meie pädevale 3D-kutile ning võimsale arvutipargile, on tulemus alati realistlikum kui tegelikkus. Oleme partneriks nii arhitektidele kui ka mitmetele kinnisvara firmadele nende uute projektide teostamisel.

Unikaalsetele interjööridele lisaks suudame täiendada ka olemasolevat pildimaterjali - teie saadate meile foto ja meie saadame teile sama foto tagasi koos fotorealistlikult teostatud uute komponentidega. Töötame vabalt ka teie saadetud CAD failidega (küsi lisa)

3D eksterjöör

Oleme spetsialiseerunud kinnisvara objektide välisvaadete teostamisele nii ideekavandi tasandil kui ka fotorealistliku pildina. Esimesel juhul on tegu 3d mudeliga, kus põhirõhk on objektil endal, mitte näiteks materjalide detailsusel või objekti ümbritseval keskkonnal. Viimase kolme aasta jooksul on meie käe all valminud umbes 50 erinevat kortermaja, eramut, kaubanduskeskust ja suurarendust (parklad, tööstuspargid jms).

3D plaanid ja animatsioonid

Ruumiline kujutis kinnisvara objekti pakkumise juures omab tunduvalt suuremat väärtust kui igav tehniline joonis! Plaanil võib keskenduda nii ruumile endale kui ka ruumis asuvatele mööbliesemetele (sisekujundusele tervikuna). Erilahendusena pakume plaanide animeerimist kas iseseisva videoklipina (näiteks kaamera jalutab läbi korteri, mööda tänavat, pargis) või virtuaaltuuri, kus on kasutajal võimalik toast-tuppa liikuda ning arvuti hiirt kasutades ringi vaadata (eeldab Adobe Flash Player või Apple Quick Time Player olemasolu).

Toodete ja tootmisseadmete 3D visualiseerimine

Sul on toode, kuid see valmib vaid eritellimusel? Sul on palju tooteid, kuid ei usalda fotograafi ning soovid oma kodulehel või portfoolios näha vaid tippkvaliteeti? Milleks oodata... DoIT modelleerib ja visualiseerib kolmemõõtmelisena kasvõi terve sinu tootekataloogi!

Meie Facebooki leht